Apie Mus

Dėkojame už apsilankymą mūsų tnklalapyje.

Mūsų verslą sudaro dviejų įmonių vykdomos trys verslo kryptys. Šis tinklalapis skirtas pristatyti vienai iš tų verslo krypčių – atliekamiems statybos, apdailos, montavimo bei ardymo darbams.

MB „Dverslas“ įkūrė keli partneriai, kurių verslo resursai pagrindžia šios įmonės pasiūlą.

Atliekamų satybos darbų spektre galime išskirti betonavimo, mūro, klinkerio mūro, stogo, fassado ir santechnikos įrengimo darbus.

Apdailoje daugiau orientuojamės į gipso kartono montavimo, tinkavimo, dažymo, plytelių klijavimo ir grindų dangų klojimo darbus. Remontuojame ir atnaujiname privačius namus, butus, sales, padedame Klientams pasirinkti optimalų sprendimą.

Įvairių konstrukcijų iš metalo ir medienos montavimo darbus tinklalapyje pristatome atskirai, kadangi juos atliekame ne tik statybose, bet ir gamybos bei logistikos versluose.

Papildydomai, prieš pradėdami statybos, apdailos ir/arba montavimo darbus, klientai gali užsakyti įvairius, neliečiančius didesnių pastatų nešamųjų konstrukcijų, ardymo darbus.

Mūsų privalumai pasireiškia ne didelių Projektų kompleksiniame įgyvendinime, o atskiruose, tam tikrų spacialistų kompetencijų reikalaujančiuose darbuose, lankstume ir mobilume.

Visi mūsų įmonės atliekami darbai atitinka statybos techninio reglamento reikalavimus, atliktiems darbams suteikiame garantijas numatytas Lietuvos Respublikos įstatymuose.